...
Başlık : Editörden
Yazar : Filiz Bilgin

Bu sayımızla dergimiz yayın hayatının üç yılını tamamlıyor. “Yazı Evrene İz” mottosuyla yayımlanmaya başlayan ilk sayımızdan bugüne birçok yazı, söyleşi, öykü ve şiirle evrene iz bıraktık.  Tabii bizi yalnız bırakmayan, anlatacaklarını biriktirmiş, sorunları paylaşmayı dert edinmiş, yazmaya gönül vermiş yazarlarımızın katkılarıyla… Ayrıca her biri ayrı bir değer olan, eserlerini büyük bir zevkle okuduğumuz, yeni eserleri çıktıkça okumak için sabırsızlandığımız, “Dosya Konuğumuz” olarak bizleri zenginleştiren yazarlarımızla…

Bu sayımızda yazarlarımızdan Tekgül Arı’yı konuk ettik.  Bir çoğumuzun gözden kaçırdığı, belki üstünde düşünmediği bir konuyu son kitabı “Off Günü”nde anlatan  yazar  konuğumuzla ilgili dosyamızı severek okuyacağınızı umuyoruz.

Birlikte üretmenin coşkusuyla hazırlayacağımız yeni sayımıza yazılarınızı, öykülerinizi, şiirlerinizi; ayrıca dergimizde onlar için ayrılan özel yere Z kuşağı ve Z kuşağı için yazmak isteyenleri beklemekteyiz. Bir süredir yeni çıkan kitaplarla ilgili yazıları da yayınlamaya başladık. Kitaplarla ilgili yazmak isteyenler için de dergimizde ve YouTube kanalımızda yerimiz hazır.

Okumak ve yazmak arzusunun hep sıcak kalması dileğiyle Temmuz-Ağustos sayımızda buluşmak üzere selamlar, esenlikler.

Sayfa : 2